Чищення каналізації на підприємствах, заводах, комбінатах

Чищення каналізації на підприємствах, заводах, комбінатахПідприємства: які виробляють, переробляють продукти харчування в молочній, м'ясній та рибній галузі в обов'язковому порядку не рідше ніж один раз на рік проводять комплексне-профілактичне прочищення системи водовідведення від жирових відкладань. Також всі підприємства, заводи, фабрики різних галузей які є абонентами комунальної або відомчої каналізації згідно із Законом України зобов'язані:

Згідно Змін від 07.03.2009р. до Наказу № 30 від 05.07.95р. «Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунтктів України» п.12.3.3.Всі підприємства-абоненти повинні проводити профілактичне прочищення мережі діаметром до 500 мм включно з періодичністю прочистки - не рідше одного разу на рік.

Непостійність гідравлічного режиму в каналізаційних мережах, несприятливий рельєф і випадкове попадання в труби що не транспортуються стічною водою предметів викликає необхідність профілактичного прочищення мережі.Періодичність прочищення каналізації У більшості міст лише частина мережі не потребує її.

Періодичність прочищення залежить від місцевих умов та вагається від 1 разу в декілька років до 2—3 разів на рік. У дощових мережах часто спостерігається накопичення осаду в сезони роки, які характеризуються слабкими дощами; при зливах, а інколи при весняному сніговому розтаванню осаду частково або повністю вимивається.

Методи прочищення: наша служба виконує як аварійне та комплексне профілактичне прочищення. Для прочищення внутрішньо будинкових мереж ми використовуємо електромеханічні машинки, переносне гідродинамічне устаткування. Для зовнішніх мереж автономну гідродинамічну техніку на базі мікроавтобусів або вантажного авто. Ми виконуємо відкачку та вивіз рідких жирових побутових відходів. Чищення, розмивання жирових відстійників, укладаємо Договір на довгострокове обслуговування, надаємо дозвільну документацію для Водоканалу.
 


ОПЕРАТИВНО-ЯКІСНО-ЦІЛОДОБОВО!!!

м. Київ та область

(044) 227-22-69
(097) 843-43-67

м. Дніпропетровськ та область

(056) 767-48-47
(067) 707-48-47

Прочищення каналізації Київ, Дніпропетровськ