Прочищення каналізацій, усунення засмічень

Компанія «Засор» - це аварійно-сервісна служба швидкого реагування по очищенню, профілактиці каналізаційних та зливових мереж.

Прочищення каналізації - дуже важка і часом небезпечна робота, яка вимагає величезних навичок і великий досвід. Наша фірма має всі дозвільні документи на виконання такого виду робіт, і підвищує щорічну кваліфікацію наших фахівців в підготовчих центрах.
За статистикою кожен третій споживач системи водопостачання та водовідведення стикається з такою проблемою як засмічення в трубах каналізації. Засмічення каналізацій може бути не складного типу відкладень, в цьому випадку Ви можете самостійно прочистити каналізацію відкрутивши сифон, якщо це раковина або продавити пробку в унітазі звичайним вантузом, а також, засипати купу хімії і промити кип'ятком. Засмічення каналізацій буває складного типу, коли причиною засмічення в самому трубопроводі можуть бути як застарілі відкладення так і потрапляння сторонніх предметів, будівельне сміття, жирові відкладення. В цьому випадку підручні засоби та сантехнічні тросики вже не допоможуть. Прочищення каналізації може виконуватися «локально» тільки на час прибравши пробку і спустивши воду, а може «глобально» усуваючи засмічення в трубах на максимально довгий термін.

Прочищення каналізації у квартирах, будинках та офісах
Прочищення каналізації у
квартирах, будинках та офісах
 
Очищення каналізацій у ресторанах, кафе, маркетах
Очищення каналізацій у
ресторанах, кафе, маркетах
Чищення каналізації на підприємствах, заводах, комбінатах
Чищення каналізації на
підприємствах, заводах, комбінатах

Прочищення труб на заправних станціях та автомийках
Прочищення труб на заправних
станціях та автомийках
 
Відкачка та вивезення рідких, твердих та жирових відходів
Відкачка та вивезення рідких,
твердих та жирових відходів
Телеінспекція труб та каналів
Телеінспекція труб та каналів

Аналіз стічних вод після прочищення
Аналіз стічних вод
після прочищення

Продаж обладнання для прочищення труб
Продаж обладнання
для прочищення труб

Прочищення каналізації фахівцями аварійної служби Засор здійснюється професійно і якісно. Використовуючи сучасну техніку ми оперативно усунемо аварійну ситуацію будь-якої складності. Прочищення каналізації проводиться шляхом максимального відновлення внутрішнього діаметра каналізаційної труби. Для прочищення каналізацій ми використовуємо різні ефективні технології: механічна і гідродинамічна очистка. Більш докладно про прочищення можна ознайомитися в розділі: "Прочищення каналізації", а про обладнання - у розділі: "Наше обладнання".
Міські аварійні служби не завжди в силах оперативно відреагувати на Вашу заявку по аварійній чистці каналізаційних труб, а часом взагалі можуть не приїхати, так як Ви не є абонентом водоканального мережі.

Наші послуги призначені для тих, кому терміново потрібно усунути засмічення в системі каналізації, трубопроводах та інших інженерних спорудах, пов'язаних з системами водовідведення.

  • Аварійне прочищення труб каналізації - в квартирах, котеджах, офісах, ресторанах, кафе, на виробництві (непередбачена ситуація, внаслідок чого відбувається затоплення приміщень каналізаційними стічними водами);
  • Профілактична чистка каналізації - (для запобігання аварійних непередбачених ситуацій, для постійної нормальної роботи каналізаційних мереж);
  • Прочищення каналізації та чистку в трубах (на промислових і харчових підприємствах) - проводять у разі перевищення концентрації забруднюючих речовин, згідно умов на скид стічних вод;

Наші фахівці завжди готові допомогти у будь сформованої ситуації: починаючи від простих профілактичних, закінчуючи аварійними роботами з прочищення труб і промивці систем каналізацій, зливостоків, трубопроводів.

Прочищення каналізації виконується підготовленими і кваліфікованими слюсарями-сантехніками.

Якість-оперативність-гарантуємо!

Оплата відбувається тільки в результаті повного усунення аварійної ситуації у Ваших трубах. Ви залишитеся задоволені нашою професійно виконаною роботою, а головне ціною.