Очищення каналізацій у ресторанах, кафе, маркетах

Очищення каналізацій у ресторанах, кафе, маркетах

Харчова галузь: займає особливе місце в нашій сфері діяльності. Обробка та приготування продуктів харчування, оброблення м'ясної, приготування молочної продукції завжди пов'язано з величезною кількістю відкладань у вигляді жирових, побутових і харчових, що приводить до постійного порушення нормальної роботи системи водовідведення. Ці ситуації негативно впливають на візити інспекторів з санітарних служб та відділу екології Водоканалу, які у свою чергу висувають штрафні санкції.

Ресторани, кафе: жирові відкладання найпоширеніша проблема через яку порушується злив стічних вод з кухонної мийки, закінчуючи підтопленням підлоги на кухні через зливні трапи. Неприємні аварійні ситуації відбуваються під час проведення банкетів із-за порушення роботи зливу в самому унітазі, причиною буває попадання в унітаз сторонніх предметів, засобів особистої гігієни.

Супермаркет: як правило найчастіше забиваються ділянки системи водовідведення від обробного цеху рибної, кондитерської та м'ясної продукції. Причина жирові та крупні харчові відкладання.

Методи прочищення: наша служба виконує як аварійне так і комплексне профілактичне прочищення. Для прочищення внутрішньо будинкових мереж ми використовуємо електромеханічні машинки, переносне гідродинамічне устаткування. Для зовнішніх мереж автономну гідродинамічну техніку на базі мікроавтобусів або вантажного авто. Ми виконуємо відкачку та вивіз рідких жирових побутових відходів. Чищення та розмивання жирових відстійників, укладаємо Договір на довгострокове обслуговування, надаємо дозвільну документацію для Водоканалу. Рекомендуємо проводити комплексне профілактичне прочищення труб не рідше ніж двічі на рік.
 


ОПЕРАТИВНО-ЯКІСНО-ЦІЛОДОБОВО!!!

м. Київ та область

(044) 227-22-69
(097) 843-43-67

м. Дніпропетровськ та область

(056) 767-48-47
(067) 707-48-47

Прочищення каналізації Київ, Дніпропетровськ