Прочищення каналізації

Прочищення канализації від засорів:

Прочищення каналізації гідродинамічним методомНаші послуги:

Прочищення каналізації (гідродинамічним або електромеханічним способами) і усунення засмічень необхідні при порушенні нормальної роботи каналізаційних труб. У яких саме випадках виконується прочищення каналізації? Воно буває профілактичне та аварійне. Профілактичне прочищення каналізації запобігає утворенню відкладень в трубах, підтримуючи нормальний безперебійний робочий стан каналізаційних труб. Прочищення каналізації в цьому випадку виконується згідно графіка, узгодженого з Замовником, як правило не рідше одного разу на квартал. Аварійне прочищення каналізації - це той випадок, коли трапляється непередбачена аварійна ситуація з порушенням нормальної роботи каналізації, що призводить до затоплення. Як правило це відбувається через потрапляння в трубу різних побутових відходів і предметів особистої гігієни або через утворення застарілих відкладень на стінках каналізаційних труб. Вартість робіт на профілактичну прочистку каналізації значно менше, ніж вартість аварійного прочищення каналізаційних труб.

Прочищення каналізації: ми маємо новітні технічні можливості і величезний досвід роботи з прочищення каналізаційних труб від різного типу засмічення.


Очищення виконується професійними електромеханічними і гідродинамічними пристроями до максимального відновлення внутрішнього діаметра труби, залежно від технічних вимог Замовника.
Якісне прочищення каналізації - це результат довгострокової роботи Вашої системи водовідведення без аварійних ситуацій.


Прочищення каналізації і трубопроводів

Коли у Вас немає більше сил і терпіння боротися з постійними засмічення в стічних трубах, а працівник комунального підприємства каже, що потрібно робити демонтаж труб, тоді довірте цю справу нам. Наша служба оперативно і якісно усуне аварійну ситуація в Ваших каналізаційних трубах, маючи всі дозвільні документи для виконання прочищення та обслуговування каналізаційних мереж, наші фахівці пройшли навчання і мають посвідчення на проведення такого виду робіт.

В процесі прочищення ми визначаємо причину засмічення і визначаємо стан труб, даємо рекомендації щодо подальшої експлуатації каналізації, залишаючи за собою чистоту, а Вам гарний настрій.
Як правило причиною засмічення каналізації є відкладення у вигляді жирових, великих харчових відходів, утворення іржі і потрапляння піску через люк колодязя або пошкодження труби. Прочищення примітивними сантехнічними тросами або хімічними засобами кардинально не вирішить проблему. Використовуючи професійне обладнання світових виробників наші сантехніки (фахівці в прочищенні труб) виконують свою роботу максимально швидко і якісно.

Методи прочищення каналізації.

Прочищення труб каналізації (методи)Нормально функціонуюча система каналізації в будинку - це один з найважливіших елементів комфортного проживання в ньому. Вся система каналізації є одним з факторів життєзабезпечення будинку. Досить часто, проблемою стає засмічення в каналізаційних трубах.
Для прочищення системи каналізації, застосовуються декілька різних методів:

1. Механічний. Застосовується спеціальне обладнання, яке витягує все сміття з труби. Цей спосіб допомагає позбутися блокуючих відкладень і засмічень. При використанні цього методу прочищення каналізації, існує небезпека пошкодити труби. Тому механічне прочищення краще довірити фахівцям.

2. Гідродинамічний. Чистячою силою є сильний напір води, під високим тиском. Такий потік буквально вибиває все сміття з труб. Цей метод застосовується при необхідності в екстренному прочищенні каналізаційної системи. У нашій компанії використовується якісне обладнання для гідродинамічного прочищення каналізації.

3. Хімічний. В основі чистячих засобів, що застосовуються для прочищення засмічень - каустик, каустична сода. Вона буквально розчиняє невеликі відкладення. Наша компанія використовує тільки безпечні та ефективні засоби.

4. Термічний. Таке прочищення здійснюється під впливом пари, нагрітого до 130-150 градусів. Завдяки цьому методу весь жир і бруд розчиняється, не заподіюючи ніякої шкоди трубам.

Працівники нашої служби вирішують на місці, який спосіб буде найбільш ефективний у певній ситуації. Бувають випадки, коли дієвим виявляється комплексне застосування декількох методів.
Проблему засора каналізації посилює її занедбаність. Не варто чекати, коли ситуація стане критичною. Своєчасне звернення до фахівців, збереже час і гроші.


 


ОПЕРАТИВНО-ЯКІСНО-ЦІЛОДОБОВО!!!

м. Київ та область

(044) 227-22-69
(097) 843-43-67

м. Дніпропетровськ та область

(056) 767-48-47
(067) 707-48-47

Прочищення каналізації Київ, Дніпропетровськ