Прочищення каналізації у квартирах, будинках та офісах

прочищення трубВ квартирах та офісах:
часті засмічення відбуваються в стічних трубах від кухонної мийки до врізання в основний випуск в районі унітазу із-за попадання крупних харчових відходів, утворення жирових відкладень. У окремих випадках утворюється затор в самому унітазі після попадання сторонніх побутових відходів або після будівельних робіт які проводилися в цьому приміщенні. Інколи може виникнути аварійна ситуація, коли із-за засмічення центрального вертикального стояка між поверхами, відбувається затоплення квартир або приміщень, які знаходяться на поверхах нижче.

В будинках:
також частіше всього засмічення відбуваються в стічних трубах кухонної мийки або забивається основна труба, яка пролягає від будинку до стічної ями або міського колодязя. В основному це жирові відкладання, причина - велика протяжність труб, порушення стандартів при укладанні труб або високий рівень стічних вод у вигрібній ямі, що перешкоджає нормальному стоку нечистот від будинку до колодязя

Методи прочищення:
виконуються індивідуально під кожного замовника, як правило для очищення каналізації внутрішньо будинкових ми використовуємо електромеханічні машинки з різними видами насадок під різні види засмічення або переносну гідродинамічну установку для прочищення труб від жирових відкладань. Для зовнішніх мереж або випусків з будівель ми використовуємо гідродинамічні автономні машини на базі мікроавтобуса або вантажного авто.
 


ОПЕРАТИВНО-ЯКІСНО-ЦІЛОДОБОВО!!!

м. Київ та область

(044) 227-22-69
(097) 843-43-67

м. Дніпропетровськ та область

(056) 767-48-47
(067) 707-48-47

Прочищення каналізації Київ, Дніпропетровськ