Телеінспекція труб та каналів

Для чого потрібно це робити:
Ви зіткнулися з частими засміченнями в каналізаційних трубах після чергового прочищення фахівцем. Підозріння на втрати об'єму стічних вод від будинку до оглядового колодязя. Просідання грунту в місці прокладки трубопроводу. Визначити характер засмічення в трубах. Здача об'єкта замовникові після монтажу каналізаційних мереж.

Телеінспекція:
Здійснює швидкий, чистий, економічний пошук можливих пошкоджень трубопроводу. Фахівець із зображення визначить причину неполадок, не буде потрібно на довгий час порушувати інфраструктуру всієї будівлі та проводити складні роботи по демонтажу системи.

Телеінспекція інженерних мереж:
дає велику кількість інформації про стан мереж. Цей метод дозволяє виявити невеликі тріщини, течу, деформацію, засмічення та сторонні предмети, причину зниження пропускної спроможності, визначити точне місце розташування і характер дефекту, визначити стан трубопроводу довкола дефекту для ухвалення рішення про локальний ремонт, прочищення або про заміну ділянки трубопроводу. В результаті, пошук і ліквідацію витоків водопроводу можна здійснювати без розкопки траншей великої протяжності з локальною розкопкою у встановленому місці, або із застосуванням безтраншейних технологій.

Телеінспекція труб
Засмічення

 


ОПЕРАТИВНО-ЯКІСНО-ЦІЛОДОБОВО!!!

м. Київ та область

(044) 227-22-69
(097) 843-43-67

м. Дніпропетровськ та область

(056) 767-48-47
(067) 707-48-47

Прочищення каналізації Київ, Дніпропетровськ